top of page

ÚSPĚCH NÁŠ SPOLEČNÝ CÍL

Pomůžeme Vám a zajistíme optimalizaci a nastavení prodeje na Amazonu dle Vašich požadavků. Komplexní servis poskytovaný našimi profesionály pomůže Vaší společnosti ušetřit čas a v konečném důsledku i finance.

REFERENCE

LOGO MY WHITE SECRET 150x64px.jpg

"Spolupráce se společností TECOBU trvá déle než rok a my jsme s ní velmi spokojení, protože pro nás zajišťují prodej na Amazonu v podstatě na klíč."

Kristýna Erteltová, jednatelka společnosti My White Secret

ice_screenshot_20201002-132252.png

"S TECOBU nás pojí společný cíl a tím jsou prodeje. My do spolupráce vkládáme kvalitní výrobek a oni svou profesionalitu a znalost trhu. Tvoříme tak sehranou dvojici."

Petr Meindlschmid, jednatel společnosti mp-pharma

vassa_zero_drink_logo_destilovany_nealkoholicky_napoj-1.png

"Z počátku jsme si nedokázali představit, že by mohl být na Amazonu tak velký zájem o naše velmi specifické produkty – destilát s 0% alkoholu. Díky analýze trhu a konkurence, kterou nám společnost TECOBU vypracovala, jsme se mohli přesvědčit, že potenciál na Amazonu je. Po několika měsících prodeje jsme se pak přesvědčili na vlastní oči. “

 

Branislav Gaňa, Managing Director, VASSA SPIRIT s.r.o.

"S poskytovanými službami jsem velmi spokojen. Pomohli nám prodávat na Amazonu bez starostí a ušetřili nám spoustu času. Mohu se díky tomu soustředit na vývoj nových produktů."

 

Miroslav Koumar, majitel, MIRO GLOVES s.r.o. 

"Naše rodinná firma WormUP se řadí mezi průkopníky dodavatelů hmyzích pochoutek na českém a slovenském trhu. Víme, že hmyz se stává potravinou budoucnosti a prosperující podnikání v ČR a SR nás utvrdilo v tom, že dalším krokem je expandovat dále. Díky spolupráci se společností TECOBU jsme začali přes Amazon.de prodávat naše degustační balíčky Křupavých červíků a za krátkou dobu se nám podařilo oslovit se zdravou pochoutkou z hmyzu zákazníky v celé Evropě. WormUP a TECOBU je spolupráce na nejvyšší úrovni, naše prodeje rostou a my chceme expandovat na další a další trhy. Oceňuji též velmi osobní přístup a nadšení lidí z TECOBU v naší spolupráci i se zájmem o naše slané pochoutky z hmyzu."

 

Eva Sloupenská, majitelka společnosti WormUP s.r.o.

Genral public.png
Pioneer Jerky logo.png
amazonmoney
bottom of page